Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Granity

Foto
Foto
Foto
Granity są głębinowymi skałami magmowymi, zawierającymi m.in. kwarc, dzięki któremu zawdzięczają swoją twardość. W kamieniach tych występują pory i jest to zjawisko naturalne, które nie ma wpływu na użytkowanie. Granity występuje w różnych kolorach: szary, białoróżowy, zielony, czerwony, czarny i wielu innych. Ze względu na dostępność dużych bloków, łatwość cięcia i polerowania oraz walory estetyczne jest używany w budownictwie jako kamień budowlany i dekoracyjny.

Parapety granitowe

Granity są doskonałym materiałem na parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne. Odporne na zarysowania, mrozoodporne, trwałe oraz eleganckie.

Schody granitowe

Schody granitowe to inwestycja na lata. Również odporne na zarysowania i mrozoodporne. Polerowany granit jest śliski dlatego stosujemy trzy formy antypoślizgu, z których klient wybiera jedną. Pierwsza forma to paski matowe, takie jak na zdjęciu obok. Stosuje się również podwójne czarne paski gumowe oraz strukturę płomieniowaną (szorstką).

Blaty kuchenne i łazienkowe

Blaty kamienne zyskują coraz większą popularność. Odporne na ścieranie i wysokie temperatury są zdecydowanie o wiele bardziej praktyczne niż płyty z tworzywa sztucznego. Na zdjęciu obok blat ze zlewozmywakiem podwieszanym od dołu. Kuchnia czy łazienka z blatem granitowym prezentuje się elegancko.
Aktualności

Nasza oferta

Nasze realizacje

 

 47-161 Rożniątów, ul. Gogolińska 1a
Tel.: 77 461 92 01
e-mail: jontza@wp.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA