Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Charakterystyka kamienia naturalnego

 Sprzedawca zastrzega, iż materiał z którego wykonany jest towar jest naturalnym kamieniem. Poszczególne płyty lub elementy mogą różnić się miedzy sobą odcieniem, strukturą i układem słoi, czego przedstawione wyroby i próbki mogą nie odzwierciedlać. Wszelkie różnice w w/w nie są powodem do reklamacji.
Przy zetknięciu kamienia naturalnego z olejami, smarami, tłuszczami, substancjami barwiącymi itp. mogą powstać na powierzchni wyrobu przebarwienia, trwałe ślady. Wskazane jest wykonanie impregnacji, która w zdecydowanym stopniu ograniczy w/w skutki. Sprzedawca zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za wynikłe z powyżej wymienionych usterek. Nie zostanie także uznana reklamacja wynikająca ze struktury materiału. Mikropęknięcia, miejscowy brak spójności struktury, przebarwienia, przerosty, pustki, rdzawe plamy, żyły i wżery nie są oznaką wad, lecz dowodem potwierdzającym autentyczność kamienia naturalnego. Wyżej wymienione właściwości nie traktuje się jako wady i nie wykorzystuje jako powód do odrzucenia materiału. Nabywca przed zakupem wyrobów zobowiązany jest zapoznać się z wyglądem danego kamienia naturalnego.


Usluga montazu: Strzelce Opolskie, Kotulin, Opole, Strzelce Opolskie, Sucha, Szymiszow, Toszek, Ozimek, Falmirowice, Strzelce Opolskie, Opole, Kotulin, Sucha, Ozimek, Toszek, Nagrobki, Parapety, Grobowce,

Aktualności

Nasza oferta

Nasze realizacje

 

 47-161 Rożniątów, ul. Gogolińska 1a
Tel.: 77 461 92 01
e-mail: jontza@wp.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA